Засідання професійної спільноти вчителів початкових класів
30 січня в актовій залі КУ «ЦПРПП ХМР» знову панувала атмосфера творчості та інновацій - працювали вчителі початкових класів Хустської територіальної громади. Планове засідання професійної спільноти за координаційної підтримки головного спеціаліста управління освіти, релігій та у справах національностей Ольги Бобер провела Мар’яна Теслевич - керівник спільноти, учителька Хустського НВК № 1
Досвідом використання сучасних кращих педагогічних практик поділились
колеги, які у 2024-2025 навчальному році проходять атестацію.
Баньої Т.Ю - учителька початкових класів Хустської СШ І –ІІІ ст. № 6, провела майстер–клас з методики швидкочитання, у ході якого ознайомила присутніх колег з основними його принципам, продемонструвала ряд вправ, що допомагають покращити якість читання, розповіла як привити дітям любов до читання. З метою активізації читацької діяльності, на кожному уроці застосовує елементи інтерактивних технологій, творчі завдання, які допомагають розбудити інтерес учнів до читання.
Попп М.М. – учителька початкових класів Кривської гімназії розповіла, що у своїй практичній діяльності використовує ігрові технології, які дають можливість залучити до роботи кожного учня, зробити навчання цікавим та захопливим. Особливо вдало проводить вона ранкові зустрічі, які створюють позитивну атмосферу в класі на увесь час перебування діток у школі. Провела з колегами ряд дидактичних ігор, демонструючи їх роль у навчанні учнів початкових класів.
Микулін Я.Я. - учителька початкових класів Хустської ЗОШ І-ІІІ № 4,
ознайомила присутніх з рядом прийомів та вправ, які використовує в практичній діяльності для підвищення якості знань вихованців. Головне завдання визначає для себе не у примушуванні учнів до навчання, а в розвитку в них пізнавальних інтересів і потреб.
Лембей С.П. – учителька початкових класів Копашнівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
У своїй діяльності завжди поєднує традиційні форми роботи з нестандартними, а на уроках її учні часто віртуально подорожують, перевтілюються у казкових героїв, дослідників, вчаться міркувати. Учителька використовує інтерактивні методи навчання: «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Робота в парах», «Акваріум», «Кубування», «Кубик Блума» та багато інших.
Всі присутні високо оцінили роботу колег та висловили слова подяки за проведені майстер-класи та за те, що поділилися своїми напрацюваннями.
Мар’яна Теслевич, керівник ПС