A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради"
Професійна підтримка педагогів

Тренінги для вчителів української мови та літератури

Дата: 31.10.2023 16:01
Кількість переглядів: 487

«Найважчий поєдинок  це коли за успіх доводиться боротися з лінню»

Досить часто ми використовуємо самі або чуємо від інших вислів: «Не бійся покинути зону комфорту!»  А чи легко це зробити - відмовитися від спокійного, спланованого робочого ритму?  Як кажуть: скільки людей, стільки й думок. Часто ми не хочемо щось змінювати в собі, у своєму мисленні просто тому, що боїмося брати на себе відповідальність. Мабуть, саме для таких невпевнених у своїх силах й вигадали різноманітні тренінги. Завдання професійної спільноти та її координаторів – бачити прихований потенціал кожного вчителя та знаходити мотиваційні слова та дії, які змусять талановитого педагога побороти страх невпевненості та покинути власну «мушлю».

31 жовтня 2023 в актовій залі КУ «ЦПРПП ХМР» зібралися члени ПС учителів української мови та літератури ЗЗСО Хустської МТГ, щоб подивитися на кращі педагогічні практики тих, хто повірив у власні сили та, приборкавши страх публіки, готовий ділитися власними «методичними родзинками».

Модератор зустрічі, Світлана Луканець, представила учителів, які у форматі тренінгового заняття поділяться досвідом:

  • Діану Попович, учительку української мови та літератури Стеблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з теми «Ігрові форми роботи як дієвий спосіб мотивації учнів базової та старшої школи»;
  • Людмилу Булак, учительку української мови та літератури Хустської СШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. А. Волошина, консультанта Центру з теми «Щоденник спостережень у 5-6 класах НУШ: нотатник для адміністрації чи для вчителя?»

Діана Василівна разом з колегами повторила інформацію про частини мови, використавши для цього гру «ДЖЕНГА». Педагогині жваво включилися в гру, будуючи піраміду та характеризуючи слово на брусочку, який витягли, як частину мови. До слова, вперше вчителька випробувала цю цікаву форму роботи як тренерка разом з учасниками І Літньої мовної школи, що проходила в кінці серпня на базі Хустського багатопрофільного ліцею № 1 імені Іванна Магули.

Людмила Михайлівна поділилася з колегами досвідом ведення щоденника спостережень у 5-6 класах НУШ, розповіла про тонкощі роботи з різних видів діяльності та способах їх узагальнення.  Потім вона запропонувала присутнім спробувати заповнити ті  сторінки щоденника, на яких міститься інформація про оцінювання з тем, мовленнєвого складника та оцінки за семестри й за рік.

Лариса Юрик, Керівник ПС учителів української мови та літератури, учителька Хустського багатопрофільного ліцею № 1 імені Івана Магули, високо оцінила роботу колег-тренерок, відзначила серйозну підготовку та якість самих тренінгів. Побажала всім присутнім успіхів та віри в себе, закликала активно самопрезентуватися та постійно займатися самоосвітою.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуМ


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Вхід для адміністратора